Przechowywanie murarki i ochrona przed szkodnikami

O tym, jak w prosty sposób można zadbać o hodowlę murarki ogrodowej przy pomocy pszczelich akcesoriów marki Kapka, mogą się Państwo przekonać oglądając przygotowane przez nas filmy. Dzięki nim mogą przygotować się Państwo do postawienia pierwszego ula w ogrodzie i poznać zasady, jakich należy się trzymać, aby hodowla pszczół przynosiła jak najlepsze efekty. Oferowane przez nas ule dla pszczół samotnic to wielosezonowe siedliska dla owadów, łatwe w utrzymaniu w czystości, umożliwiające pełen dostęp do znajdujących się w gnieździe kokonów murarki. Jednocześnie zaprojektowane została tak, aby pszczoły te chętnie wybierały je na miejsce swojego bytowania. Są dla nich skuteczną ochroną przed mrozem i opadami, a także zbytnio nie nagrzewają się na słońcu. Dzięki temu wykluwające się w nich larwy murarki mają dobre warunki do rozwoju. Aby zabezpieczyć je przed naturalnymi wrogami, prezentujemy na filmach sposoby, które uniemożliwią dostęp do gniazda ptakom i gryzoniom. Natomiast jeżeli larwy zaatakowane zostaną przez pasożyty, całą populację ochroni przed nimi właściwa segregacja. Na niżej zamieszczonych filmach mogą też Państwo zaobserwować murarkę ogrodową w czasie pracy.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

Kapka Sp. z o. o.
95-015 Głowno, Karnków 51
tel. 660 633 209, 660 633 125
biuro@pszczelinka.pl

Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Głownie
SWIFT:  GBWCPLPP
02 8787 0000 0026 8921 2000 0001

KAPKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w miejscowości Karnków 51, 95-015 Głowno, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, SĄD GOSPODARCZY XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000640259, REGON 365560578, NIP 7331349728, której kapitał zakładowy wynosi 5000 zł (opłacony w całości).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia siedziby naszej firmy. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z hodowlą pszczół lub dotyczące chorób murarki, nasi pracownicy wyczerpująco objaśnią Państwu każdą niejasność. Wyjaśnimy też, jak postawić oferowane przez nas sztuczne siedliska dla owadów i jak zamontować w nich plastry hodowlane.

stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK